Cullenovi

8. února 2010 v 18:40 | Alice |  Postavy
Ahoj , v tomhle článku se dozvíte vše co jste chtěli vědět o rodině Cullenových.

1.Carlisle
Nejstarší z rodiny Cullenových je Carlisle narodil se v Londýně přibližně na začátku čtyřicátých let sedmnáctého století.Když mu bylo 23let zaůtočil na něj jakýsi upír a tak byl Carlisle proměněn.Když si uvědomil co se z něj stalo, snažil se zničit sám sebe ale žádný z pokusů se nevydařil a tak se snažil zabít se vyhladověním a jednoho dne byl už tak vyhladovělý že zaůtočil na stádo jelenů....a zjistil že nemusí být netvorem kterého se bál a tím začalo "vegetariánství" v rodině Cullenových.

2.Edward
Jak jistě všichni výte Carlisle je lékař , v roce 1918 v jisté nemocnici oběvil umírajícího Edwarda , věděl že Edward nikoho nemá předtím totiž ošetřoval jeho rodiče a věděl že oba umřeli a tak se rozhodl že to skusí a proměnil Edwarda v upíra ( V době proměny bylo Edwardovy 17let) a i Edward se připojil k Carlislovu " vegetariánskému způsoubu života.

3.Esme
Za pár let po Edwardově proměně oběvil Carlisle Esme neměla už žándou naději skočila z útesu, už ji považovali za mrtvou ale její srdce stále tlouklo a tak i ji Carlisle proměnil.Esme se stala Carlislovou ženou.( v době proměny bylo Esme asi 25let)

4.Rosalie
Zanedlouho potom proměnil Carlslie i Rosalii.Jí napadl její opilý snoubenec s svími kamarády když se vracela od kamarádky.Carlise ,Edward a Esme ji našly na opuštěné ulici a jak už asi tušíte i ona umírala . A co následovalo poté už víte.( v době proměny bylo Rosalii 18let)

5.Emett
Jednou když byla Rosalie na lovu našla Emetta kterého napadl medvěd ani on neměl velikou šanci na přežití a tak ho Rosalie odnesla ke Carliseovi aby ho proměnil.

V té době zdřejmě uzavřeli Cullenovi dohodu s vlkodlaky z La Push.

6.Jasper a Alice
Jasper a Alice se ke Cullenovím přidaly až později a ani jeden z njich před tím nebyl "vegetarián",  Alice se léčila v psychiatrické léčebně, kvůli své schopnosti vidět budoucnost. Považovali jí za blázna. Jeden ze zaměstnanců byl však upír, Alice mu bylo líto a proměnil jí. Alici schopnost vidět budoucnost zůstala, jednou ve svých vizích viděla Jaspera a zamilovali se do sebe. O Jasperovi výme že je o něco starší než Edward proměnily ho tři upírky se kterými potom žil řadu let s pomocí armády novorozených doblyli nejedno město .Jasperovi se ale za nějakou dobu tento způsob života přestal líbit a tak odešl , chvíli žil u svého přítele Petera a když od něho odešel potkal Alici a společně se vydaly za Cullenovými aby se k nim přidaly. ( v době proměny bylo Jasperovi 18let, Alici zdřejmě také)

7.Bella
A o tomto období jistě všichni výte vše přesto vám to radeji v krátkosti připomenu.Do Forks se přistěhuje Bella a mezi ní a Edwardem vzplane láska ale Bella je člověk a tak se dostanou do nejedné nepříjemné situace po dvou letech se vezmou a měsíc po satbě zjistí Bella že je těhotná a protože to dítě je poloviční upír a roste mnohem rychleji než normální děti ,Bella je velmi zesláblá a při porodu jí dítě tak poškodí tělo že Bella umírá a tak jí Edward promění.( v době proměny je Belle 18let)

8.Renesmé
Renesmé jako jediná z rodiny Cullenových nebyla proměněna, ona se narodila jako napůl člověk napůl upír je dítětem Belly a Edwarda. co je zajímavé že se do ní otiskl Jacob který je vlkodlak. Kůli Renesmé málem vypukne válka mezi upíri protože královský klan upírů si myslí že jde o nesmrtelné dítě ale za pomoci přátel se podaří Volturiovi přesvěčit.A CULLENOVY MOHOU ŽÍT ŠTASNĚ AŽ NAVĚKY.

tak to je vše o Cullenových
vaše Alice
(PS:děkuji twillightsagablogis za poskytnuté informace o Alici) 
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Jaká je tavá oblíbená postava z Twillight ságy?

Edward 25% (14)
Bella 7.1% (4)
Jacob 12.5% (7)
Alice 14.3% (8)
Jasper 3.6% (2)
Rosalie 1.8% (1)
Emett 3.6% (2)
Esme 0% (0)
Carlsie 3.6% (2)
Renesmé 3.6% (2)
James,Victoria,Laurent 3.6% (2)
Reily, Bree 5.4% (3)
Aro, Marcus, Caius 1.8% (1)
Jane, Alec 1.8% (1)
Další z Volturiových 7.1% (4)
Někdo úplně jiný 3.6% (2)
Všichni 1.8% (1)

Komentáře

1 twilightsagablogis twilightsagablogis | 30. března 2010 v 16:03 | Reagovat

Alice se léčila v psychiatrické léčebně, kvůli své schopnosti vidět budoucnost. Považovali jí za blázna. Jeden ze zaměstnanců byl však upír, Alice mu bylo líto a proměnil jí. Alici schopnost vidět budoucnost zůstala, jednou ve svých vizích viděla Jaspera a zamilovali se do sebe. Pak uviděla Cullenovi a časem se k nim připojili. ;-) tohle není vymyšlené, bylo to v Rozbřesku, mám dojem. Takže o Alici taky víme ;) můžeš to tam napsat.. :-)

2 Alice a Rosalie (Anett a Rere) Alice a Rosalie (Anett a Rere) | Web | 30. března 2010 v 18:17 | Reagovat

dík že si nám poradila :-)[1]:

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama